Hliníková tyčinka

Sklad.č. 00010:
Cena: 
393,- Kč včetně DPH (325,- Kč bez DPH)

Hliníková tyčinka je ručně tvarovatelný, nerezavějící vyztužený epoxidový tmel, který se během minuty promíchá a poskytuje snadnou a efektivní opravu hliníku. Díky své tmelové konzistenci tmel nestéká a k použití netřeba nářadí. Hliníková tyčinka má po vytvrzení hliníkovou barvu.

Použití: Hliníková tyčinka je tvarovatelný tmel pro použití v mnoha průmyslových údržbářských aplikacích, opravách, přestavování, záplatování a přetváření hliníkových trubek, tub a zábradlí; chladicích jednotek, na hliníkové střešní krytiny, police, rampy; hliníkové nádrže, formy, modely, vodovodní sítě, odlitky, díry, rozdělovací potrubí; na hliníková kola, kotouče, stržené závity, technická vybavení a zařízení lodí, dělání prototypů atd. Po vytvrzení se může vrtat, pilovat, klepat, pískovat, natírat a obrábět. Nepromíchaná hliníková tyčinka bude dlouho trvanlivá, jestliže je chráněna od přímého kontaktu se vzduchem.

Nepromíchaná hliníková tyčinka bude dlouho trvanlivá, jestliže bude chráněna od přímého kontaktu se vzduchem.

Návod k použití:

Povrch musí být zbaven mastnoty a špíny. Dobré přilnavosti dosílíte zdrsněním nebo pískováním povrchu.

Odřízněte požadované množství. Zformujte mezi prsty do jednotné barvy. Jestliže nejde tyčinka formovat, nechte ji při mpokojové teplotě. potom aplikujte na povrch, který chcete opravit. Vtlačte do prasklin a děr a odstraňte přebytečný materiál, nejlépe nářadím namočeným v čisté vodě. Jestliže aplikujete na vlhký, mokrý nebo pomalu propouštějící povrch, tlačte hmotu na povrch, dokud se neprojeví účinek adheze. Aby vytvrzená složka byla hladká, otřete vodou nebo vlhkým hadříkem před ztvrdnutím. Za 5-10 min se epoxid zformuje do houževnatého spojení. Už za 60 min je hliníková tyčinka úplně vytvrzená a může se vrtat, řezat, pískovat, napustit barvou nebo pískovat..

.