Lisovací stroj REMS Akku-Press ACC Li-lon Basic-Pack + lisovací čelisti TH 16,20,26 - 571014

Sklad.č. 571014-TH162026:
Cena: 
35 695,- Kč včetně DPH (29 500,- Kč bez DPH)

Součástí balení Basic-Pack je plechový kufr, stroj je dodáván s nabíječkou, akumulátorem a čelistmi.

Univerzální, praktický elektrický nástroj s vypínacím signálem pro výrobu lisovaných spojení všech běžných systémů s lisovanými tvarovkami. Technologie Li-Ion. Pro akumulátorový a síťový provoz.

Výhoda systému

Jen jeden druh lisovacích kleští pro všechny radiální lisy REMS (kromě  REMS Mini-Press ACC) a vhodné radiální lisy jiných výrobců. Všechny * označené lisovací kleště mají další připojení (Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739, 172) a pasují také do ručního radiálního lisu REMS Eco-Press. Díyk tomu jednoduché, nákladově výhodné skladování.

 

Konstrukce

Kompaktní, robustní, lehká. Pohonná jednotka s akumulátorem váží jen 4,3 kg. Díky tomu použitelná kdekoliv, volně z ruky, nad hlavou, v úzkých místech. Optimální rozložení hmotnosti pro ovládání jednou rukou. Ergonomický kryt s prohlubněmi na uchopení. Otočné uchycení lisovacích kleští. Bezpečné usazení lisovacích kleští díky automatickému zajištění. I pro vhodné lisovací kleště / lisovací oka jiných výrobců. Pro akumulátorový a síťový provoz. Elektronická kontrola stavu nabití s ochranou proti úplnému vybití a ukazatelem stavu nabití s 2-barevnými LED.

Lisovací cyklus v pulzním provozu s ACC

Pro pracovní, funkční a provozní bezpečnost. Automatický zpětný chod po ukončeném lisovacím cyklu (nucený chod).

Pohon

Tunová posuvná a lisovací síla pro v sekundě hotové, bezvadné lisované spojení. Výkonný elektrohydraulický pohon s výkonným akumulátorovým motorem s vysokou tažnou silou 14,4 V, 380 W výkonu, robustní planetovou převodovkou, mimoosým pístovým čerpadlem a kompaktním vysokovýkonným hydraulickým systémem. Bezpečnostní spínač.

Akumulátorový nebo síťový provoz

Akumulátor Li-Ion 14,4 V s kapacitou 2,2 nebo 3,5 Ah. Výkonný a lehký. O 20% rychlejší a o 30% lehčí než Ni-Cd 12 V. Vysoká hustota energie pro o cca. 50% více zalisování naž Ni-Cd 12 V. Akumulátor Li-Ion 14,4 V, 3,5 Ah pro cca. 300 zalisování Profipress DN 15 na jedno nabití akumulátora. Ochrana před přehřátím a přebitím díky sledování teploty (NTC). Rychlonabíječka pro krátké časy nabíjení. Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru. Zdroj napětí Li-Ion 230 V pro síťový provoz namísto akumulátoru Li-Ion 14,4 V, jako příslušenství.