Lisovací stroj REMS Power-Press ACC Basic-Pack

Sklad.č. 577010:
Katalogová cena: 32 380,- Kč včetně DPH (26 760,- Kč bez DPH)
Cena: 
24 200,- Kč včetně DPH (20 000,- Kč bez DPH)

Univerzální, praktický elektrický nástroj s vypínacím signálem na výrobu lisovaných spojů všech běžných systémů s lisovanými tvarovkami. Lisovací stroj se dodává s kovovým kufříkem.

Výhoda systému

Jen jeden druh lisovacích kleští pro všechny radiální lisy REMS (kromě REMS Mini-Press ACC) a vhodné radiální lisy jiných výrobců. Všechny * označené lisovací kleště mají další připojení (Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739, 172) a sedí také do ručního radiálního lisu REMS Eco-Press. Díky tomu jednoduché, nákladově výhodné skladování. 

 

Lisovací kleště pro všechny běžné systémy

Kompletní sortiment REMS lisovacích kleští pro všechny běžné systémy s lisovanými tvarovkami. Vysoce zatížitelné lisovací kleště z kované a zvlášť kalené speciální ocele. Lisovací obrysy lisovacích kleští REMS jsou specifické pro daný systém a zodpovídají lisovacím obrysům daného systému s lisovacími tvarovkami. Díky tomu bezchybné, systému zodpovídající, bezpečné lisování. 

 

Konstrukce 

Kompaktní, robustní, vhodné pro použití na stavbách. Malé rozměry, úzký tvar, pohonný stroj váží jen 4,7 kg. Díky tomu použitelný kdekoli, volně z ruky, nad hlavou, v úzkých místech. Optimální rozložení hmotnosti pro ovládání jednou rukou. Ergonomicky vytvořené tělo přístroje s prohlubněmi pro uchopení. Otočné uchycení lisovacích kleští. Bezpečné usazení lisovacích kleští díky automatickému zajištění. I pro vhodné lisovací kleště / lisovací oka jiných výrobců.  
 

Lisovací cyklus v pulzním provozu s ACC

Pro pracovní, funkční a provozní bezpečnost. Automatický zpětný chod po ukončeném lisovacím cyklu (nucený chod). 

 

Pohon

Tunové posuvná a lisovací síla pro v sekundě hotové, bezchybné lisované spojení. Výkonný elektrohydraulický pohon s osvědčenými univerzálním motorem 450 W, robustní platenovou převodovkou, mimoosým pístovým čerpadlem a kompaktním vysocevýkonným hydraulickým systémem. Bezpečnostní spínač.