Plastická ocel - tekutý kov

Sklad.č. 00008:
Cena: 
151,- Kč včetně DPH (125,- Kč bez DPH)

Plastická ocel je speciální dv ousložkové polymerové lepidlo, plněné ocelí a oxidy titanu. S excelentní přilnavostí pro rychlé opravy a konstrukční aplikace s krátkým otevřeným časem pro práci. Za studena rychle vytvrzující.

Plastická ocel je vhodná na lepení a opravy různých povrchů vč. oceli, litiny, hliníku, hliníkových slitin, PVC, polyesteru, polykarbonátu a pozinkovaného železa.

Plastická ocel nabízí vynikající přilnavost, pevnost a pružnost. Pro svou vysokou teplotní a chemickou odolnost je zvlášť vhodný pro použití ve strojírenství v elektronickém, kompozitním (fibre-glass) a automobilovém průmyslu.

Doporučuje se  na opravy ocelových a litinových odlitků, potrubí, čerpadlových skříní, poškozených přírub, klínových drážek litinových součástí apod.

- Vysoká trvalá teplotní odolnost 140 - 145 st. C a krátkodobá 170 - 180 st. C.

- Jednoduchá aplikace

- Vysoká chemická odolnost

- Viskózní - nestéká

- Není křehká, nepraská

- Teplotní roztažnost jako ocel

Aplikace:

Pro lepší přilnavost je vhodné povrch zdrsnit a udělat zápich. Lepené povrchy musí být čisté a zbavené mastnoty, prachu a dalších nečistot.

Smíchejte stejné množství (váhově i objemově) obou složek a důkladně promíchejte do rovnoměrné hmoty. Aplikujte na 1 povrch a pod mírným tlakem spojte oba povrchy k sobě. Přebytečný materiál odstranit před vytvrzením. Nechte vytvrdnout při pokojové teplotě nejméně 30 min při 20st C. Konečné vytvrzení po 24 hod při 20st C. Po 24 hod může být vrtán, smirkován, natírán či jinak opracováván.

Balení: 25 ml stříkačkové kartuše o obsahu 20ml.